Файл:Flag of Homyel Voblast.svg
Appearance
Памер гэтага PNG-прагляду для SVG-файла: 800 × 400 пікселяў. Іншыя разрозненні: 320 × 160 пікселяў | 640 × 320 пікселяў | 1 024 × 512 пікселяў | 1 280 × 640 пікселяў | 2 560 × 1 280 пікселяў.
Арыгінальны файл (файл SVG, намінальна 800 × 400 кропак, аб’ём файла: 393 KB)
Гісторыя файла
Націснуць на даце з часам, каб паказаць файл, якім ён тады быў.
Дата і час | Драбніца | Памеры | Удзельнік | Тлумачэнне | |
---|---|---|---|---|---|
актуальн. | 15:21, 13 лістапада 2012 | 800 × 400 (393 KB) | Leonid 2 | {{Information |Description={{en|Flag of Homyel Voblast, Belarus}} |Source={{own}} |Date=2012-11-13 |Author= Leonid 2 |Permission={{PD-BY-exempt}} |other_versions= }} Category:Flags of regions of Belarus [[Category:SVG flags of Be... |
Выкарыстанне файла
На файл спасылаецца больш як 100 старонак. Наступны пералік паказвае толькі першыя 100 з іх. Таксама ёсць поўны пералік.
- Іван Іванавіч Крупко
- Іван Яўцеевіч Палякоў
- Аляксандр Адамавіч Грахоўскі
- Аляксандр Серафімавіч Якабсон
- Аляксей Сцяпанавіч Камай
- Анатоль Аляксандравіч Малафееў
- Андрэй Авяр’янавіч Куцак
- Беларусы
- Беларусь
- Беларусь у сірыйскім канфлікце
- Брагінская СЭС
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1998
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1999
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2000
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2001
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2002
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2003
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2004
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2005
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2006
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2007
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2008
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2009
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2010
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2011
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2012
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2013
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2014
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2015
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2016
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2017
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2018
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2019
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2020
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2021
- Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2022
- Генадзь Міхайлавіч Салавей
- Гомель (тэлерадыёкампанія)
- Гомельская вобласць
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2007
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2008
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2009
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2010
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2011
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2012
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2013
- Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2014
- Кубак Беларусі па плаванні 2017
- Мазырская ЦЭЦ
- Мікалай Парфір’евіч Абраменка
- Мікалай Рыгоравіч Вайцянкоў
- Міхаіл Андрэевіч Кліменка
- Павел Уладзіміравіч Шыпук
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1992
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1992/1993
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1993/1994
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1994/1995
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1995
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1996
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 1997
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2004
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2005
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2006
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2007
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2008
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2009
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2010
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2011
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2012
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2013
- Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2014
- Рускія
- Рускія ў Беларусі
- Светлагорская ЦЭЦ
- Серафім Міхайлавіч Лебедзеў
- Старшыня Гомельскага абласнога выканаўчага камітэта
- Сцяг Гомельскай вобласці
- Уладзімір Андрэевіч Дворнік
- Уладзімір Елісеевіч Лабанок
- Філіял Нацыянальнага дзяржаўнага гуманітарнага ліцэя імя Якуба Коласа (Светлагорск)
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2010
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2012
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2013
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2014
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2015
- Чэмпіянат Беларусі па грэка-рымскай барацьбе 2016
- Чэмпіянат Беларусі па лёгкай атлетыцы 2014
- Чэмпіянат Беларусі па лёгкай атлетыцы ў памяшканні 2016
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні 2014
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні 2016
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні на кароткай вадзе 2011
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні на кароткай вадзе 2013
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні на кароткай вадзе 2015
- Чэмпіянат Беларусі па плаванні на кароткай вадзе 2016
- Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы 2012
- Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы 2013
- Юрый Мініваліч Хусаінаў
- Яўрэі ў Беларусі
- Удзельнік:Belarus2578/Картка ў рускіх
- Удзельнік:Чаховіч Уладзіслаў/Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы 2015
Паказаць больш спасылак на гэты файл.
Глабальнае выкарыстанне файла
Гэты файл выкарыстоўваецца ў наступных вікі:
- Выкарыстанне ў af.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў ar.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў ast.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў az.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў ba.wikipedia.org
- Выкарыстанне ў be-tarask.wikipedia.org
- Гомель
- Шацілавічы
- Мазыр
- Адміністрацыйна-тэрытарыяльны падзел Беларусі
- Гомельская вобласьць
- Рагачоў
- Жыткавіцкі раён
- Церахоўка (гарадзкі пасёлак, Добрускі раён)
- Брагінскі раён
- Веткаўскі раён
- Нараўлянскі раён
- Буда-Кашалёў
- Шаблён:Гомельская вобласьць
- Чачэрскі раён
- Рудабельскі раён
- Буда-Кашалёўскі раён
- Гомельскі раён
- Добрускі раён
- Ельскі раён
- Жлобінскі раён
- Каленкавіцкі раён
- Кармянскі раён
- Лельчыцкі раён
- Лоеўскі раён
- Мазырскі раён
- Петрыкаўскі раён
- Рагачоўскі раён
- Рэчыцкі раён
- Шацілавіцкі раён
- Хвойніцкі раён
- Брагін
- Жыткавічы
- Жлобін
- Рудабелка
- Ветка
- Добруш
- Ельск
- Каленкавічы
- Карма (Кармянскі раён)
- Лельчыцы
- Лоеў
- Нароўля
Паказаць глабальнае выкарыстанне гэтага файла.